قیمت ایزوگام دلیجان

قیمت ایزوگام دلیجان اصفهان

قیمت ایزوگام، تازه ترین قیمت انواع ایزوگام دلیجان را می توانید بصورت آنلاین و برخط از وب سایت شهرعایق دریافت نماید .

قیمت ایزوگام

ایزوگام ، قیمت ایزوگام ساده و پودری ، قیمت ایزوگام دولایه فویلدار ، قیمت ایزوگام طرحدار ، قیمت ایزوگام رنگی ، قیمت ایزوگام سنگریزه ، همه و همه در وب سایت شرکت شهرعایق.

قیمت ایزوگام، یکی از فاکتورهای بسیار مهمی که در زمان استعلام قیمت ایزوگام حتما بگوش ما خورده است ، قیمت ایزوگام با نصب و اجرا است . اما مفهوم آن چیست ؟

قیمت ایزوگام با نصب و اجرا

ما در این مقاله در وب سایت شهرعایق سعی خواهیم کرد تا شما را با تمامی مباحث مربوط به قیمت ایزوگام آشنا نماییم .

همانطور که از نام تیتر مشخص است قیمت ایزوگام به مبلقی گفته می شود که برای خرید ایزوگام از سوی شرکت های تولید کننده عایق های رطوبتی و ایزوگام و یا دفاتر نمایندگی فروش ایزوگام اعلام شده است .

قیمت ایزوگام و تعرفه نصب ایزوگام

تعرفه ایزوگام گاه ممکن است برای خرید یک رول ایزوگام با طول 10 متر اعلام شود و گاهی ممکن است این مبلغ برای خرید هر متر ایزوگام لحاظ شده باشد . اما قیمت ایزوگام با نصب و اجرا به میزان مبلغ تعیین شده برای هر متر ایزوگام بعلاوه میزان تعرفه دستمزد تعیین شده برای اجرت نصب و اجرای هرمتر ایزوگام می باشد .

انواع ایزوگام و کاربرد آنها

ایزوگام انواع بسیار متفاوتی دارد که بنا به کاربردهای متفاوت و بر حسب نیاز های متعدد توسط شرکت سازنده طراحی و ساخته شده است .مثلا برخی از انواع ایزوگام دارای عمل کرد مناسبی در مناطق سردسیر کشور هستند و بالعکس گروهی از انواع ایزوگام برای اجرا در مناطق گرمسیر کشور در نظر گرفته شده اند .

بعضی از انواع ایزوگام برای عایق کاری و نصب ایزوگام در بخش های داخلی ساختمان ماننده ایزوگام سرویس بهداشتی و ایزوگام آشپزخانه مناسب بوده و گروهی دیگر برای بخش های بیرونی ساختمان مانند ایزوگام پشت بام و ایزوگام دیوار طراحی و ساخته شده اند .

اگر بخواهیم دریک تقسیم بندی ساده انواع ایزوگام را نام ببریم می توانیم به انواع ایزوگام ساده (پودری) ، ایزوگام فویلدار آلومینییومی ، ایزوگام طرحدار ،ایزوگام رنگی ، ایزوگام شنی ، ایزوشینگل و انواع ایزوگام آسان چسب اشاره نماییم .

قیمت ایزوگام و عوامل موثر در قیمت گذاری ایزوگام

قیمت ایزوگام وهزینه خرید ایزوگام و هزینه هر متر ایزوگام و در نهایت قیمت نصب ایزوگام به عوامل و شرایط بسیاری بستگی دارند که ما در این مقاله به تعدادی از این عوامل اشاره خواهیم کرد .

قیمت ایزوگام و قیمت خرید ایزوگام

  • نقش نشان استاندارد در قیمت

از آنجا که وجود نشان استاندارد بر روی هر کالایی بیانگر تایید سلامت و کیفیت آن محصول می باشد ، لذا درج نشان استاندارد ملی بر روی یک برند ایزوگام می تواند در تفاوت قیمت آن با انواع ایزوگام بدون نام و نشان بسیار مهم و موثر باشد .
  • نام و نشان و برند ایزوگام

همانگونه که مطلع هستید بعضی از انواع ایزوگام با برندهای خاص به دلیل حسن سابقه چندین ساله و اثبات کیفیت و کارایی و طول عمر آنها درطی چندین سال نصب در شرایط مختلف ، حسن شهرتی برای خود دست و پا کرده اند و تقاضای خرید بالایی را به خود اختصاص داده اند .
همین امر موجب شده تا این نشان خاص به دلیل محبوبیت بالاتر و تقاضای خرید بیشتر دارای نرخ بالاتری در بازار باشد .
از برندهای معتبر ایزوگام در کشور می توانیم به ایزوگام بام گستر دلیجان ثبت 117 و ایزوگام شرق مشهد ثبت 6736 اشاره نماییم .
  • نوع و مدل ایزوگام انتخاب شده

در ابتدای همین مقاله ذکر نمودیم که انواع ایزوگام ساده ، ایزوگام دولایه فویلدار ، ایزوگام طرح دار، ایزوگام سنگ ریزه و … در بازار وجود دارند که هرکدام کارایی خاص خود را دارند . بسته به اینکه ما کدام نوع از این انواع ایزوگام را برای ار خود انتخاب نماییم مسلما با تعرفه های  خاصی نیز روبرو هستیم .
  • کیفیت ورق ازوگام

کیفیت ایزوگام به عوامل زیادی ارتباط دارد . نوع قیر بکار رفته در ایزوگام بسیار مهم است . در ساخت ایزوگام معمولا از دو نوع یر طبیعی و پالایشگاهی یا قیر پلیمری  و همچنین از قیر دمیده اکسیده یا قیر مصنوعی یا صنعتی استفاده می شود .
بسته به اینکه از کدام نوع قیر و الیاف تیشو یا پلی استر با چه حجم و ضخامتی در تولید ایزوگام استفاده شده باشد می تواند در تعیین قیمت نهایی ایزوگام بسیار مهم و موثر باشد .
 
 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ایزوگام می توانید با مشاورین شرکت شهرعایق تماس بگیرید و یا با جستجو در مرورگر گوگل به مقالات دیگری مراجعه نمایید .

    مشاور شهرعایق
    مشاور شهرعایق