آسفالت و قیمت آسفالت

آسفالت ، قیمت آسفالت

آسفالت ، قیمت آسفالت ، مجموعه شهرعایق با بیش از 18 سال تجربه و دراختیار داشتن کادری مجرب و متبحر ، طیف وسیعی از خدمات متنوع را برای شما همشهریان عزیز در نظر گرفته اند .

آسفالت ، قیمت آسفالت

از فروش انواع آسفالت بصورت تنی و جزیی ، آسفالت گرم ، آسفالت سرد ، آسفالت نرمه پشت بامی ، آسفالت بیندر در مش و سایز های مختلف ، آسفالت توپکا ، خدمات پخش آسفالت بصورت دستی و ماشینی ، برش و تراش آسفالت ، ترمیم آسفالت ، فروش و اجرای قیرگونی ، فروش انواع ایزوگام از برندهای معتبر با نصب و اجرا به همراه ده سال ضمانت کتبی ، جدول بندی و جدول کشی و سنگ فرش و ساخت پیاده رو .

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .

آسفالت و خدمات آسفالتکاری

خدمات آسفالتکاری


آسفالت و ایزوگام شهرعایق مجری و طرف قرارداد تهیه واجرای آسفالت بصورت دستی مکانیزه فینشر اجرای آسفالت ؛ خیابان محوطه نوار حفاری و پارکینگ طبقاتی پشت بام پیاده رو جلوی درب ورودی اجرای قیرپاشی پریمکت و تک کت تهیه واجرای تراشه آسفالت با قیرپاشی گازوئیل پاشی و غلطک کوبی فروش تراشه آسفالت بصورت تنی کامیونی اجرای کلیه کارهای زیرسازی محوطه سازی جدول بندی مخلوط ریزی آب پاشی غلطک کوبی.

فروش آسفالت در تهران

فروش انواع آسفالت


 فروش و پخش انواع آسفالت بصورتنی و جزیی با پخش دستی و ماشینی ، فروش آسفالت نرمه پشت بامی ،  توپکا در مش و سازهای متفاوت ، فروش تنی آسفالت بیندر ، تهیه و فروش و اجرای آسفالت سرد و گرم در تمامی مناطق و نواحی تهران و حومه .

ترکیبات مهم آسفالت

آسفالت ماده‌ای شبه جامد و تشکیل شده از شن و ماسه و قیر است. اندازه و نوع شن و ماسه و قیری که در آسفالت به کار می‌رود بسته به محل مورد استفاده و شرایط جوی و کاربردی آن متفاوت است.

برای مثال آسفالتی که روی بام منازل استفاده می‌شود با آسفالتی که در جاده‌های بین شهری و اتوبان‌ها به کار می‌رود متفاوت هستند.

همچنین ممکن است بسته به شرایط از چند نوع آسفالت با ترکیبات متفاوت روی هم استفاده شود تا قیمت آسفالت کاهش پیدا کند و عمر آن نیز افزایش داشته باشد.

نوع و اندازه شن و ماسه‌های به کار رفته در آسفالت

حداقل ضخامت ماسه‌های به کار رفته در آسفالت ۱۵ میلیمتر است. این ماسه‌ها ممکن است با استفاده از ماشین‌آلات شکسته شوند یا از ماسه طبیعی و شسته‌شده برای این کار استفاده شود.

اندازه‌ی ماسه‌های استفاده شده در تولید آسفالت ممکن است تا ۴۰ میلیمتر هم افزایش پیدا کند. استفاده از ابعاد و شکل‌های مختلف ماسه ممکن است باعث ایجاد فضاهای خالی در بین آسفالت شود و در نتیجه حجم آن بیشتر از مواد اولیه به کار رفته در تولید باشد.

آسفالت‌هایی با فضای داخلی خالی، برای زیرسازی مورد استفاده قرار می‌گیرند و برای حفاظت و سطح روی جاده، از آسفالت‌هایی با کیفیت بالاتر استفاده می‌شود تا عمر بیشتری داشته باشد.

انواع قیرهای به کار رفته در تولید آسفالت

برای تولید آسفالت در کارخانه یا در محل نصب، از قیرهایی با درجه روان‌روی متفاوت که با نام قیرهای زود‌گیر و قیرهای دیرگیر شناخته می‌شود، استفاده می‌شود. قیر پس از ترکیب با مواد مایع مثل بنزین و نفت یا گازوئیل، شکلی روان به خود می‌گیرد تا بتوان آن را با سنگ‌ریزه‌ها و شن‌ها مخلوط کرد، پس از تبخیر ماده‌ی جانبی استفاده شده در قیر، آسفالت به شکل شبه جامد در می‌آید. به همین دلیل لازم است تا پس از اجرای آسفالت بسته به نوع قیر تا چند ساعت از عبور و مرور روی آن خودداری شود.

کاربرد های مهم آسفالت

آسفالت در یک نگاه ساده ، مخلوط و ترکیبی از قیر و سنگ ریزه یا شن و ماسه در سایز و ابعاد متنوع است ، معمولا برای ساخت آسفالت این ترکیب باید به وسیله حرارت بالا اصطلاحا پخته شود .

دقیقا به همین دلیل است که این نوع پوشش به آسفالت گرم مشهور شده است . امروزه آسفالت نه تنها به عنوان یک عایق رطوبتی بله برای مصارف بسیار زیادی بصورت وسیع و گسترده استفاده می شود .

تمامی پروژه های عمرانی کوچک و بزرگ شهری و بین شهری امروزه به نوعی مرهون وجود این عایق رطوبتی است . از محوطه سازی و آسفالت ریزی درب خانه گرفته تا راه سازی ، پل سازی و بسیاری کاربردهای دیگر.

شرکت شهرعایق یک مجموعه خدماتی است که می تواند در تمامی مراحل خرید و تهیه و پخش آسفالت ، حمل و نقل  ، برش وتراش آسفالت و ترمیم ترک خوردگی آن همراه شما باشد .

برای دریافت قیمت روز انواع آسفالت و قیمت پخش  و یا دریافت قیمت انواع ایزوگام می توانید با استفاده از شماره تماس های موجود در وب سایت با مشاورین شرکت شهرعایق تماس بگیرید . همچنین می توانید با جستجوی کلمه آسفالت در مرورگر گوگل به اطلاعات بیشتری دسترسی داشته باشید .

    مشاور شهرعایق
    مشاور شهرعایق